CiekawostkiTechniczne.pl to nowa strona, utworzona pod patronatem Zaopatrzenie24.pl – największego sklepu internetowego z branży przemysłowej.

Interesujesz się historią? Zastanawiałeś się, kiedy powstało pierwsze łożysko? A może gdzie skąd się wzięły koła zębate? Na te pytania oraz na wiele innych postaramy się odpowiedzieć!

Udostępniamy ciekawostki techniczne w formie czytelnych grafik, które przekazują informacje w sposób przystępny i zrozumiały dla wszystkich. Staramy się wyszukiwać najciekawsze wiadomości, o których mogłeś nie mieć pojęcia. Z nami codziennie możesz poszerzać swoją wiedzę z dziedziny technicznej i to w kilka minut. Oprócz ciekawostek historycznych udostępniamy także nowinki dotyczące przemysłu i technologii oraz historii popularnych producentów i marek, na przykład CeramicSpeed czy Timken.

Sklep internetowy Zaopatrzenie24
Jeżeli lubisz CiekawostkiTechniczne, koniecznie odwiedź stronę naszego patrona – sklepu Zaopatrzenie24.pl.

Tematyka strony jest zróżnicowana. W głównej mierze dotyczy asortymentu technicznego oraz powiązanym produktom z dziedziny utrzymania ruchu. Regularnie publikowane są również grafiki związane z innymi segmentami technologicznymi.

Aby być na bieżąco z nowościami, koniecznie polub nasz fanpage CiekawostkiTechniczne na Facebooku! Dzięki temu żadna nowa ciekawostka techniczna nie umknie Twojej uwadze.